Заявка на участь у семінарі
ВОДА, ПОВІТРЯ, ВІДХОДИ: законодавче регулювання, контроль та відповідальність
2019-03-01
2019-03-02, м. Київ

ДОПОВІДАЧІ:

 • БОНЬ Олександр Віталійовичзаступник начальника Управління охорони водних ресурсів, начальник відділу збереження і раціонального використання водних ресурсів Міністерства екології та природних ресурсів України (Мінприроди України).
 • ПОДОЛЯК Ігор Павлович - Головний спеціаліст Відділу атмосферного повітря та екологічного аудиту Мінприроди України
 • ШМУРАК Євген Леонідович, головний спеціаліст відділу поводження з відходами Управління поводження з відходами та екобезпеки Департаменту екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Мінприроди України.
 • ОНІЩЕНКО Віталія Іванівна, діючий адвокат, директор юридичної фірми ТОВ «КапіталЮристПлюс», викладач, має великий практичний досвід у вирішенні екологічних судових справах та роботі по оскарженню дій Держекоінспекції. В ході семінару представить реальні фото- та відеоматеріали по подібним справам.

 ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

Основні засади державної політики в сфері охорони водних ресурсів.

 • Відповіді та обговорення питань

Актуальні питання, щодо регулювання проблем пов’язаних з атмосферним повітрям, законодавчі та підзаконні нормативні акти, їх специфіка та застосування.

Контроль за роботою газоочисних установок.

 • Відповіді та обговорення питань
 • Характерні помилки при тлумаченні статусу відходів та операцій з відходами. Нові поняття із законодавства ЄС у сфері поводження з відходами, які мають бути введені в українське законодавство. (Лікбез)
 • Проблема взаємооднозначності та майбутній перехід на нову термінологію у законодавстві про відходи
 • Існуючі прогалини у чинному законодавстві про відходи та пов’язані з цим проблеми.
 • Законодавство про відходи (великий огляд).
 • Характерні звернення до Мінприроди та відповіді на них (F.A.Q.).
 • Основні новації проектів нового рамкового Закону про управління відходами та Національного плану управління відходами до 2030 року.
 • Проблеми переходу до європейської моделі віднесення відходів до небезпечних.
 • Основні положення майбутньої дозвільної системи у сфері поводження з відходами.
 • Круглий стіл: обмін досвідом та інформацією між учасниками

Здійснення контролю з боку держави за дотриманням норм екологічного законодавства, зокрема  законодавства про водні ресурси, повітря та викиди,  відходи, суб’єктами господарювання:

 • Держекоінспекція, її повноваження у сфері контролю за дотриманням норм екологічного законодавства суб’єктами господарювання;
 • Підстави та порядок проведення планових та позапланових перевірок Держекоінспекцію, підстави для не допуску до проведення перевірок та наслідки не допуску для суб’єктів господарювання;
 • Оформлення результатів перевірок Держекоінспекцією та їх наслідки для господарської діяльності суб’єктів господарювання (припис, притягнення до адміністративної або кримінальної відповідальності, стягнення збитків нанесених довкіллю засміченням та забрудненням, порядок і методика їх розрахунку, тимчасова заборона (зупинення) та припинення діяльності підприємств у разі порушення ними законодавства про оцінку впливу на довкілля

Порядок оскарження суб’єктами господарювання результатів перевірок Держекоінспекції:

 • Заперечення на акт перевірки, оскарження припису та постанови про адмінправопорушення, відповідь на претензію відносно відшкодування збитків завданих довкіллю порушенням екологічних норм, захист інтересів суб’єкта господарювання під час розгляду справи за позовом Держекоінспекції про стягнення збитків з суб’єкта господарювання завданих довкіллю у господарському суді;
 • Остання судова практика у спорах про відходи суб’єктів господарювання з Держеконінспекцією.

Норми законодавства та порядок і методи захисту в межах правового поля від корупційних дій посадових осіб Держекоінспекції під час проведення перевірок суб’єктів господарювання, остання судова практика в цих питаннях.

Відповіді на запитання учасників семінару. Підведення підсумків, вручення дипломів.

На семінар запрошуються: Керівники підприємств, інженери ОВНС, екологи, юристи підприємств.

ДАТА та МІСЦЕ проведення семінару:

01-02 березня 2019 р. м. Київ, готель «Турист», зал № 10  (10 поверх), вул. Р.Окіпної, 2 (ст.м. «Лівобережна»).

Вартість участі в семінарі: 4 200 грн.00 коп., без ПДВ за одного учасника.

При участі двох учасників з одного підприємства – знижка 3%.

При участі трьох і більше учасників з одного підприємства – знижка 5%.

Вказана сума включає: участь в семінарі, перерву на каву, обід, необхідний набір канцтоварів, роздаткові друковані матеріали.

Для участі в семінарі заповніть анкету – заявку та надішліть, на нашу електронну адресу: info@afina.in.ua, або зареєструйтесь на сайті www.afina.in.ua.

Або зателефонуйте: тел.: (096) 704-13-77 або (099) 194-66-85.

Всі учасники отримають необхідні бухгалтерські документи для звітності.

             З повагою,   директор НКЦ «Афіна» Тетяна Гончаренко.

Заявка на участь у семінарі
На головну