УКРГІДРОПРОЕКТ в Харкові вивчав новели в будівельному законодавстві та в ОВД

м. Харків, 18-19 січня  2018 року

18 – 19 січня 2018р. в м. Харкові для співробітників ПрАТ «УКРГІДРОПРОЕКТ» відбулися КОРПОРАТИВНІ СЕМІНАРИ з питань законодавчого регулювання будівельної галузі та новел щодо оцінки впливу на довкілля – розглянуті нові правила та відповідальність.

Олександр Сергієнко – екс-начальник управління дозвільних процедур ДАБІ України, аспірант кафедри державотворення та права Національної академії державного управління при Президентові України, детально зупинився на всіх питаннях змін в напрямку будівельного законодавства,    розгорнуто відповідав на питання учасників.

Вичерпні відповіді на питання учасників та тлумачення норм Закону,  що регулює питання оцінки впливу на довкілля та підзаконних актів до цього Закону, дала Марина Шимкус, начальник відділу оцінки впливу на довкілля Міністерства екології та природних ресурсів України. Особливо Марина Олександрівна звернула увагу на те, що на даний момент розповсюджується багато викривленої інформації з боку некомпетентних осіб, в тому числі і на різних семінарах,  що породжує нерозуміння тих норм і підходів, які чітко висловлює Мінекології.

Для учасників дуже цікавою і корисною була вся інформація, в тому числі практична демонстрація Єдиного Реєстру з ОВД.

Відповіді щодо питань відповідальності за порушення законодавства з ОВД, загальну процедуру проведення перевірок Держекоінспекцією, та захист особи при її проведенні, про порядок надання заперечень розкрила Віталія Оніщенко – діючий адвокат, директор юридичної фірми ТОВ «КапіталЮристПлюс».  

Такі корпоративні семінари є особливо ефективними, так як на них збираються представники одного підприємства, яких поєднують єдині задачі, напрямки, та питання в роботі. Тому в цілому підприємство отримує цінний досвід і високі результати роботи.