Поводження з відходами – справа тонка

м. Київ, 30-31 травня 2018 року

30-31 травня  у м. Києві, в готелі «Дружба» відбувся семінар «Поводження з відходами: особливості законодавства та практика застосування»

Вичерпно та доступно на всі питання професіоналів відповів головний спеціаліст відділу поводження з відходами Управління поводження з відходами та екобезпеки Департаменту екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Міністерства екології та природних ресурсів України Шмурак Євген Леонідович. Саме він  є автором (виконавцем) відповідей від Мінприроди, які екологи на підприємствах отримують останні 10 років. Крім звичайної лекції, Євген Леонідович пропонував самим учасника найбільш цікаві та проблемні блоки питань і вичерпно їх висвітлював. А в ході дискусії під час самої лекції, так і перерв, учасники додатково знаходили відповіді на всі проблемні питання, з якими вони приїхали на семінар.

 На судовій практиці і на конкретних прикладах зосередила увагу учасників адвокат, директор юридичної фірми ТОВ «КапіталЮристПлюс», Оніщенко Віталія Іванівна, В ході семінару Віталія Іванівна представила реальні фото- та відеоматеріали по подібним справам.

Всі учасники отримали відповіді на питання, з якими вони прийшли на семінар, а також дізналися багато нового та обмінялися практичним досвідом між собою, що є також дуже цінним.