ПОВІТРЯ, ВІДХОДИ: законодавчі новели, контроль та судова практика

8-9 листопада 2019 року в Києві відбувся семінар "ПОВІТРЯ, ВІДХОДИ: законодавчі новели, контроль та судова практика"

На актуальних питаннях, щодо регулювання проблем пов’язаних з атмосферним повітрям, роботі газоочисних споруд, законодавчих та підзаконних нормативних актах, детально зупинилися представники Міністерства енергетики та захисту довкілля, а також Держекоінспекції України.

З лекції представника Міненергетики та захисту довкілля України про характерні помилки при тлумаченні статусу відходів та операцій з відходами, учасники дізналися багато нового. Також було висвітлено нові поняття із законодавства ЄС у сфері поводження з відходами, які мають бути введені в українське законодавство. 

 Як завжди масу цікавих фактів, щодо питань контролю з боку  держави та питань відповідальності розкрила адвокат Віталія Оніщенко. Нею було розкрито питання здійснення контролю з боку держави за дотриманням норм екологічного законодавства, зокрема  законодавства про повітря та викиди,  відходи суб’єктами господарювання, також було розглянуто особливості новел законодавства з питань концесії. Також учасники дізналися про самі останні новинки судової практики з екологічних спорів.

Учасники мали можливість задати всі питання, з якими приїхали на семінар, а також обмінятися досвідом з колегами-професіоналами, та в результаті привезти на свої підприємства нові знання, ідеї та рішення проблемних раніше задач.