Повітря та відходи: регулювання та відповідальність

Актуальні питання, пов’язані зі змінами законодавства про атмосферне повітря та відходи вивчали учасники семінару      1-2 березня 2019 року в м. Києві.

     Про особливості регулювання питань викидів в атмосферне повітря, відповідальність за порушення, а також питання обчислення відповідних податків, розкрив під час семінару представник Державної екологічної інспекції України Тхорик Валерій Іванович.

     Шмурак Євген Леонідович головний спеціаліст відділу поводження з відходами Управління поводження з відходами та екобезпеки Департаменту екологічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Мінприроди України – розкрив учасникам нову концепцію щодо статусу відходів.

     Цікаво та всебічно було розкрито характерні помилки при тлумаченні статусу відходів та операцій з відходами. Нові поняття із законодавства ЄС у сфері поводження з відходами, які мають бути введені в українське законодавство. Піднято проблему взаємооднозначності та майбутній перехід на нову термінологію у законодавстві про відходи

     Детально розглянуто характерні звернення до Мінприроди та відповіді на них (F.A.Q.). Основні новації проектів нового рамкового Закону про управління відходами та Національного плану управління відходами до 2030 року.

     Під час семінару учасники активно спілкувалися та разом з лектором шукали відповіді на найбільш проблемні питання, які виникли на їх підприємствах.