Основні напрямки та вимоги норм екологічного законодавства ЄС в українських реаліях, правові аспекти та судова практика щодо застосування норм діючого екологічного законодавства

м. Київ, 24 листопада 2017 року

24 листопада 2017 року НКЦ «Афіна» спільно  з юридичною компанією «КапіталЮристПлюс» провели в м. Києві семінар «Основні напрямки та вимоги норм екологічного законодавства ЄС в українських реаліях, правові аспекти та судова практика щодо застосування норм діючого екологічного законодавства»

Революційні відкриття зробили для себе учасники із змістовної та актуальної лекції, представника Міністерства екології та природних ресурсів України Шимкус Марини Олександрівни. Вона зробила загальний огляд природоохоронних актів права ЄС відповідно до Угоди про Асоціацію. Зупинилась на особливостях імплементації природоохоронних acquis communautaire в українських умовах, зміни в національній дозвільній системі: Директива 2011/92/ЄС та Директива 2010/75/ЄС.

Психологічну хвилинку провела для учасників – професійний практикуючий психолог Лариса Славінська.

Адвокат, директор юркомпанії «КапіталЮристПлюс», Оніщенко Віталія Іванівна, звернула увагу учасників на суто юридичні аспекти. А саме:  процедуру проведення перевірки та захист інтересів особи при її проведенні, оформлення результатів перевірки та надання заперечень, порядок оскарження результатів перевірки і  остання судова практика щодо розгляду даної категорії справ.