Обстеження будівель та споруд – нова форма паспорта об’єкта

м. Одеса, 27 квітня 2018 року

27 квітня в м. Одеса в готелі Курортний було проведено семінар «Обстеження будівель та споруд – нова форма паспорта об’єкта»

     Тему семінару  розкрив Сергієнко Олександр Васильович – екс-начальник управління дозвільних процедур ДАБІ України, аспірант кафедри державотворення та права Національної академії державного управління при Президентові України.

     Кожен учасник семінару отримав друкований шаблон форми паспорта об’єкту, який учасники детально розглядали та тренувалися заповнювати під керівництвом Олександра Васильовича. В ході семінару було розглянуто питання моніторингу технічного стану, правила обстеження будівель та споруд, проведення паспортизації будівель і споруд та підготовка даних для складання паспорта. Олександр Васильович детально відповідав на питання учасників. Наприклад, дав пораду після прийняття об’єкту в експлуатацію не допускати до контролю представників ДАБІ. Так як законодавчих підстав для перевірки об’єкта після здачі в експлуатацію в інспектора ДАБІ немає.

     Але поряд з цим, лектор порадив уважно слідкувати за змінами будівельному законодавстві, так як можуть з’явитися в будь який момент, зміни. І ще дуже важливо звернути увагу на можливості контролю прокуратури за даними процесами.