ЕКОЛОГІЧНИЙ КОМПЛЕКСНИЙ СЕМІНАР. ОВД, ВІДХОДИ, СЕО: законодавче регулювання, контроль та відповідальність, судова практика

З 04 по 06 липня 2019 р. в привітній та сонячній Одесі відбувся екологічний комплексний семінар, в ході якого були детально розглянуті питання операцій з відходами, СЕО, ОВД, та судова практика з екологічних спорів.

     Перші два дні роботи учасники детально й активно розглядали питання судової практики, пов’язаної з екологічними спорами. Багато дискусій та особливу зацікавленість викликала судова практика, пов’язана з питаннями участі активістів та громадськості у захисті довкілля.

     Також дуже цікаво лектор Євген ШМУРАК розкрив тонкощі та відмінності в термінології, пов’язаній з операціями з відходами, розглянуто екологічний податок, тощо.

     06 липня учасники вивчали нюанси процедур СЕО та ОВД. Лектор Марина ШИМКУС почала з самих нагальних питань, які цікавили саме кожного учасника. Всі поділились своїми проблемними питаннями, з якими приїхали на семінар і в ході заходу, отримували відповіді. 
     Одним з досягнень в правовому регулюванні питань ОВД, було названо Постанову 560, яка нарешті дозволила не готувати вже в проектній документації розділ з ОВНС, а тільки ОВД.

     Хочеться відзначити активність учасників в ході всього семінару, що давало можливість обмінюватись досвідом і отримувати всім ще більше інформації. Нашим одним із самих активних учасників – став СТЕПАНОВ Олександр