Заявка на участь у семінарі
Парникові гази, озоноруйнівні речовини, екозвітність, декларація про відходи-законодавче регулювання та практика
2020-04-03
2020-04-04, м. Київ

ДОПОВІДАЧІ:

  • Профільні представники-спеціалісти Міністерства енергетики та захисту довкілля України.логічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Міністерства енергетики та захисту довкілля України.
  • ГУСЄВА Наталія Юріївна, начальник відділу екологічної статистики сільського господарства та навколишнього середовища Державної служби статистики України.

    ОНІЩЕНКО Віталія Іванівна, діючий адвокат, директор юридичної фірми ТОВ «КапіталЮристПлюс», викладач, має великий практичний досвід у вирішенні екологічних судових справах та роботі по оскарженню дій Держекоінспекції

 

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

Закон України: «Про регулювання господарської діяльності з озоноруйнівними речовинами та фторованими парниковими газами»

Основні терміни: рекуперація, рециклінг, фторовані парникові гази, тощо, іх визначення та використання.

Створення та ведення Єдиного державного реєстру операторів контрольованих речовин.

Регулювання операцій з контрольованими речовинами.

Маркування товарів та обладнання, що містять контрольовані речовини.

Облік, контроль та звітування.

Екологічна звітність у 2020 році:

Екологічні витрати; звіт про викиди забруднюючих речовин і парникових газів в атмосферне повітря; звіт про утворення та поводження з відходами.

Декларація про відході – практичні аспекти, особливості складання та заповнення.

Здійснення контролю з боку держави за дотриманням норм екологічного законодавства, зокрема  законодавства про повітря та викиди,  відходи, суб’єктами господарювання:

  • Здійснення контролю з боку держави за дотриманням норм екологічного законодавства суб’єктами господарювання в світлі Нової стратегії державної екологічної політики України до 2030 р.
  • Державна екологічна інспекція як орган що контролює дотримання суб’єктами екологічних норм та її роль у запобіганні екологічним правопорушенням, моніторинг навколишнього природного середовища. Проведення перевірок Держекоінспекцією та порядок оскарження суб’єктами господарювання результатів перевірок. Права інспекторів під час здійснення перевірок
  • Остання судова практика у спорах суб’єктів господарювання з питань порушення екологічного законодавства
  • Поняття концесії та нове в законодавстві про концесії, форми здійснення, особливості правовідносин за договором концесії в питаннях екології. Остання судова практика у спорах, пов’язаних з виконанням зобов’язань за договором концесії.

 

На семінар запрошуються: Керівники підприємств, інженери ОВНС, екологи, юристи підприємств.

ДАТА та МІСЦЕ проведення семінару: 03-04 квітня 2020 р. м. Київ, готель «Турист», зал № 4 (4 поверх), вул. Р.Окіпної, 2 (ст.м. «Лівобережна»).

Вартість участі в семінарі: 4 480 грн.00 коп., без ПДВ за одного учасника.

При участі двох учасників з одного підприємства – знижка 3%.

При участі трьох і більше учасників з одного підприємства – знижка 5%.

Увага: при реєстрації і оплаті участі до 1 березня – додаткова знижка – 5%.

Знижки сумуються.

Вказана сума включає: участь в семінарі, перерву на каву, обід, необхідний набір канцтоварів, роздаткові друковані матеріали.

Для участі в семінарі заповніть анкету – заявку та надішліть, на нашу електронну адресу: info@afina.in.ua, або зареєструйтесь на сайті www.afina.in.ua.

Або зателефонуйте: тел.: (096) 704-13-77 або (099) 194-66-85.

Всі учасники отримають необхідні бухгалтерські документи для звітності.

             З повагою,   керівник НКЦ «Афіна» Наталія Бойко.

Заявка на участь у семінарі
На головну