Заявка на участь у семінарі
Парникові гази, озоноруйнівні речовини, екозвітність, декларація про відходи-законодавче регулювання та практика
2020-04-03
2020-04-04, м. Київ

ДОПОВІДАЧІ:

  • Профільні представники-спеціалісти Міністерства енергетики та захисту довкілля України.логічної безпеки та дозвільно-ліцензійної діяльності Міністерства енергетики та захисту довкілля України.
  • ГУСЄВА Наталія Юріївна, начальник відділу екологічної статистики сільського господарства та навколишнього середовища Державної служби статистики України.

  • ОНІЩЕНКО Віталія Іванівна, діючий адвокат, директор юридичної фірми ТОВ «КапіталЮристПлюс», викладач, має великий практичний досвід у вирішенні екологічних судових справах та роботі по оскарженню дій Держекоінспекції

 

ПРОГРАМА СЕМІНАРУ:

Закон України: «Про регулювання господарської діяльності з озоноруйнівними речовинами та фторованими парниковими газами»

Основні терміни: рекуперація, рециклінг, фторовані парникові гази, тощо, іх визначення та використання.

Створення та ведення Єдиного державного реєстру операторів контрольованих речовин.

Регулювання операцій з контрольованими речовинами.

Маркування товарів та обладнання, що містять контрольовані речовини.

Облік, контроль та звітування.

Екологічна звітність у 2020 році:

Екологічні витрати; звіт про викиди забруднюючих речовин і парникових газів в атмосферне повітря; звіт про утворення та поводження з відходами.

Декларація про відході – практичні аспекти, особливості складання та заповнення.

Здійснення контролю з боку держави за дотриманням норм екологічного законодавства, зокрема  законодавства про повітря та викиди,  відходи, суб’єктами господарювання:

  • Здійснення контролю з боку держави за дотриманням норм екологічного законодавства суб’єктами господарювання в світлі Нової стратегії державної екологічної політики України до 2030 р.
  • Державна екологічна інспекція як орган що контролює дотримання суб’єктами екологічних норм та її роль у запобіганні екологічним правопорушенням, моніторинг навколишнього природного середовища. Проведення перевірок Держекоінспекцією та порядок оскарження суб’єктами господарювання результатів перевірок. Права інспекторів під час здійснення перевірок
  • Остання судова практика у спорах суб’єктів господарювання з питань порушення екологічного законодавства
  • Поняття концесії та нове в законодавстві про концесії, форми здійснення, особливості правовідносин за договором концесії в питаннях екології. Остання судова практика у спорах, пов’язаних з виконанням зобов’язань за договором концесії.

 

На семінар запрошуються: Керівники підприємств, інженери ОВНС, екологи, юристи підприємств.

ДАТА та МІСЦЕ проведення семінару: 03-04 квітня 2020 р. м. Київ, готель «Турист», зал № 4 (4 поверх), вул. Р.Окіпної, 2 (ст.м. «Лівобережна»).

Вартість участі в семінарі: 4 480 грн.00 коп., без ПДВ за одного учасника.

При участі двох учасників з одного підприємства – знижка 3%.

При участі трьох і більше учасників з одного підприємства – знижка 5%.

Вказана сума включає: участь в семінарі, перерву на каву, обід, необхідний набір канцтоварів, роздаткові друковані матеріали.

Для участі в семінарі заповніть анкету – заявку та надішліть, на нашу електронну адресу: info@afina.in.ua, або зареєструйтесь на сайті www.afina.in.ua.

Або зателефонуйте: тел.: (096) 704-13-77 або (099) 194-66-85.

Всі учасники отримають необхідні бухгалтерські документи для звітності.

             З повагою,   керівник НКЦ «Афіна» Наталія Бойко.

Заявка на участь у семінарі
На головну