13 лютого цього року, в Києві відбувся семінар «Будівельний прорив 2019: законодавство, відповідальність»

   Про найважливіші зміни будівельного законодавства, особливості запровадження в дію нових  ДБН, розкрив учасникам Олександр Сергієнко, екс-начальник управління дозвільних процедур ДАБІ України, аспірант кафедри державотворення та права Національної академії державного управління при Президентові України.

   В черговий раз було зроблено акцент на важливій ролі Головного архітектора проекту, також багато питань та відповідей отримано, щодо забудов земельних ділянок, в залежності від поверхні.

   Також в ході семінару розглянуто найцікавіші та актуальні результати судових розглядів  з питань притягнення до відповідальності за порушення нових та змінених будівельних норм, починаючи з 01 квітня 2019 року; судову практику з питань притягнення до відповідальності за порушення містобудівного законодавства, з урахуванням останніх правових позицій Верховного суду.

  Кожен учасник отримав відповіді на питання, з якими він прийшов на наш захід. Ми й надалі запрошуємо Вас до співпраці, наші шановні колеги-учасники, пишіть нам, задавайте питання, а ми будемо намагатися найширше надати відповіді та розкрити проблемні теми на наших семінарах!